Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZKO Tuchoraz

6. 12. 2008

Dne 6.12.2008 proběhl na cvičišti ZKO Tuchoraz II.ročník závodu  Mikulášská stopa. Soutěžilo se v katogoriích ZM, ZVV1 a IPO. Sice počasí bylo trošičku nepříznivé, silný vítr a malé dešťové přeháňky, ale na prosinec to bylo překrásné počasí :-). 

V kategorii ZVV1 jsem získal 2.místo s celkovým počtem bodů 147 (5 - 67 - 75). Bohužel byl silný vítr, stopa zrála celou hodinu a ještě se mi přes ní přešli jezevčíci s nějakou osobou. Jo a ješte mi tam páníček nedal žádné pamlsky, tak to se fakt zbláznil. Bral jsem to ze začátku jako srandu, snažil jsem se něco vyčuchat, ale kde nic tu nic. 

 U poslušností to  docela šlo, az na to "za pochodu odložení vleže". To sem opravdu přeslech´ a tak jsem si radši sednul.

A poslední obrany, to je moje :-) Jako vždy natěšenej na figuranta (Milan Římek), kterého jsem ještě nikdy nekousl, tak hurá na něj! Co bych obíhal makety :-) a ještě k tomu čtyři, ne?  Trochu jsem si ho otestoval a nějak mi z toho asi zalehlo v uších, protože jsem ho vžbycky pustil až na druhý povel. Ale jinak jsme si to užili. 

Děkuji organizátorům: 

Vedoucí akce: Jana Králová

Rozhodčí:  Jaroslava Mikulecká

Figurant: Milan Římek

Obrazek

Obrazek

Dne 8.12.2007 proběhl na cvičišti ZKO Tuchoraz závod nazvaný Mikulášská stopa 2007. "Díky horlivým myslivcům " jsme si ale vůbec nezastopovali, ale alespoň jsme si zazávodili v poslušnostech a obranách. (Fotky jsou ve fotogalerii "do 24 měsíců")

Obrazek

Ve dnech od 16.7. do 19.7.2007 jsme se zúčastnili výcvikového tábora ZKO Tuchoraz soustředění v ZKO Jindřichův Hradec. I když bylo pěkné vedro, užili jsme si dost výcviku psolušnosti, stop i obran. (Fotky jsou ve fotogalerii "do 18 měsíců")

Obrazek


Dne 16.12.2006 jsme se zúčastnili i závodu Tuchoraz Cup 2006. Byl to takový sranda závod k ukončení sezóny. Fotky jsou ve fotogalerii v rubrice "do 12 měsíců"

Obrazek


Od začátku června 2006 se panička a pániček rozhodli, že si budeme hrát i mimo domov, a přihlásili mě do školky pro štěňata.  Docela mě to bavilo, byla tam i legrace a v zaří jsem dostal diplom o úspěšném ukončení.

Prý to ale nestačí, a na cvíčák chodíme dál.  Cvičíme i mimo něj.  Chodíme na stopy,  na obrany,  i jen tak mezi lidi.

.